Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822

         

         Компанія «White Collar» була створена, щоб підтримати бізнес в Україні у налагодженні партнерських відносин з іноземними компаніями та фізичними особами, а також підвищити загальний рівень володіння англійською мовою серед населення.  Ми пропонуємо Вам базовий рівень англійської, бізнес-курс англійської мови, англійську мову за професійним спрямуванням, послугу перекладу, розмовний клуб, вивчення англійською по фільмах, он-лайн курси та багато іншого.

 

     Ми пропонуємо навчання по авторській методиці, розробленій Вікторією Дяченко, котра має міжнародний сертифікат, що підтверджує кавліфікацію вчителя іноземних мов і дає дозвіл працювати закордоном.

         Особливість нашої методики:

 

Ми навчаємо за методикою EFL, яка включає розвиток всіх навиків володіння мовою 

 

Навчання без застосування рідної мови (L1)

     Методика "старої" школи  полягає у застосуванні рідної мови при вивченні іноземної мови. Процес мовлення у випусників такої школи виглядає так: вони хочуть щось сказати іноземною мовою, формують думку рідною мовою (L1) і перекладають на іноземну мову (L2). Проблема виникає уже при розмові, коли у студента може виникнути відчуття, що він постійно відстає на декілька секунд від ходу розмови. Поки появляється сформована думка, розмова уже йде далі і вже потрібно сказати щось інше. І так щоразу.

     Ми представляємо "нову" школу і пропонуємо навчання виключно іноземною мовою. Якщо Ви захочете щось сказати, то виникне пряма асоціація, і Ви скажете це відразу іноземною мовою (L2). Цей метод є природнім (діти вчаться говорити саме таким чином) і підходить всім, навіть якщо Ви ніколи не вчили англійську мову раніше.

 Індивідуальний підхід

  • комфортні умови

 

  • індивідуальний підхід

 

  • впевненість при використанні іноземної мови

 

 

     Ми пропонуємо Вам пройти тест на знання мови, щоб Ви розпочали/продовжили навчання за програмою відповідного рівня. Таким чином ми стврюємо умови, де Вам комфортно навчатись у колі студентів і таким самим рівнем знань.

     Унікальність нашого підходу до подачі матеріалу полягає у тому, що ми враховуємо результати тесту на визначення домінантного типу сприйняття інформації (тест Multiple Intelligence). Це означає, що ми можемо представити той самий матеріал і вигляді відео, аудіо, тексту, гри, карток, рольової гри, індивідуально чи як роботу і групі, або у ще якійсь формі.Головне - це зробити процес засвоєння інформації ефективним та максимально швидким.

      Також ми використовуємо аспекти нейролінгвістичного програмування, щоб зробити наших студентів впевненими у використанні аглійської мови під час ведення переговорів, обговорення контрактів, проведенні презентацій і т.д.

 

 

       

         Володіння англійською мовою принесе Вам багато користі: нові знайомства, можливості, особистий та професійний ріст. Якщо говорити про використання мови для пошуку партнерів, постачальників, клієнтів, нових джерел професійного зростання, то можна навіть порахувати, що це принесе Вам у грошовому еквіваленті. І, звичайно, знання англійської мови послужить Вам для задоволення Ваших особистісних та соціальних потреб.

         Після успішного проходження кожного із курсів Ви отримаєте сертифікат від Вінницької торгово-промислової палати, що підтверджує рівень володіння мовою.

 

 

         Розширюйте свої можливості разом з нами,

         Компанія «White Collar»

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС: