Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 207  +38 (093) 78-57-822

По закінченню базового рівня Ви зможете розповісти про себе та Ваше найближче оточення, розуміти та вживати фрази повсякденного характеру, вести діалог, навчитесь сприймати інформацію на слух, за умови, що Ваш співрозмовник не розмовляє занадто швидко.

Цей рівень дозволить Вам закріпити та довести до автоматизму граматичні моделі.

Після цього рівня Вам стане набагато комфортніше бути закордоном, так як Ви зможете самостійно розпитати дорогу, поселитись у готелі, оплатити рахунок у ресторані, здійснити покупки.

    Ми створили програму розмовного клубу, щоб у Вас у була можливість підтримувати рівень англійської мови. Знання, які Ви одного разу вже отримали, не пропадають, вони залишаються з Вами на все життя. Але їх потрібно весь час освіжати в пам'яті.

    Під час навчання Ви можете відвідувати уроки, де Ви вивчаєте новий матеріал. Можете відвідати лекції, де Ви слухаєте лектора. Але розмовний клуб - особлива форма навчання, яка передбачає Вашу активність протягом усього наданого часу. Завдання тренера під час розмовного клубу - це лише скореговувати діяльність студентів, направляти діалоги, дискусії у потрібному напрямі і дати їм можливість застосувати свої знання.

    Перш ніж приступити до практики, наші студенти ознайомлюються з психологічними аспектами подолання бар'єру спілкування. Тому на Вас чекає багато цікавого та нового. Обіцяємо, що ніхто не залишиться без уваги!

 

 

По закінченні цього рівня ви відчуєте легкість у спілкуванні, зможете вирішити більшість проблем під час перебування за кордоном, зможете висловлюватись на знайомі для Вас теми.

Received Pronunciation (або Queen’s English) - це класична англійська вимова, якою розмовляють випускники Оксфорда та Кембриджа, ведуться передачі на каналі ВВС, Discovery.

Цей курс спрямований на те, щоб навчити Вас чітко, змістовно висловлювати свої думки, залучатись до дискусій на різні теми, наводити аргументи за і проти.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС: