Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 207  +38 (093) 78-57-822

Відгуки

Чудові курси! Для мене найважливіше, щоб бажання вивчати мову зростало. Саме тут так і відбувається, цікаво займатися і підвищувати свій рівень. Уроки дуже різнопланові і проходять на одному диханні за що дуже дякую пані Вікторії. Всім, у кого мета впевнено використовувати англійську мову у діловому спілкуванні, дуже раджу “White Collar”.

Юлія
19 липня 2017

Вікторія – чудовий викладач! Подає матеріал чітко, цікаво та зрозуміло. Розумна, уважна до кожного, сповнена ідей, з гарним почуттям гумору. Бажаю ще більше натхнення та сил, здібних учнів та найкращих перспектив!

Ірина
19 червня 2017

Before beginning of my study with Victoria I didn't know some English words. Now I can speak with my son-in-law from Australia. I am thankful Victoria for my experience.

Ігор
2 січня 2017

Вікторія - професіонал своєї справи!
В організації, де я працюю, створена група корпоративного навчання, тому вимоги до викладача були досить високі. Враховуючи специфіку діяльності, програма навчання підбиралась викладачем спеціально для нас. За короткий термін я і мої колеги значно підвищили свій рівень "економічної" англійської мови, що дало нам можливість брати участь у семінарах і тренінгах британських лекторів і розуміти їх без синхронного перекладу.
Хто ще не знає англійської, Вам обов'язково сюди! ;)

Маріна
29 грудня 2016

Ці курси були для мене надзвичайно цікавими, насиченими, корисними, а головне дали необхідний результат! Індивідуальний підхід до кожного студента, навіть займаючись у групі. Приємна та дружня атмосфера. А найбільше мене підкорив викладач, настільки професійно і завзято ставиться до своєї роботи! Вікторія, Вам особлива подяка! Рекомендую усім знайомим

Олена
22 грудня 2016

Я рідко буваю задоволена своїми успіхами, проте пройшовши інтенсивний курс за 4 місяці, вважаю що досягнула значного успіху. Дуже сподобалася їхня методика викладання. На кожному заннятті були аудіювання, цікаві завдання. Всім знайомим уже порекомендувала.

Юлія
10 листопада 2016

Цей курс англійської мови перевершив мої сподівання! Особливо сподобались підручник та диск згідно яких ведеться навчання (коротко і зрозуміло!) Я дуже багато печерпнув протягом цього курсу! Велике Вам спасибі! Особлива подяка викладачеві!!! Успіхів Вам!!!

Олександр
3 листопада 2016

Залишіть Ваш відгук

32 + 1

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС: