Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822  +38 (067) 56-25-491

 З нами ви можете дійти від початкового рівня до B2 за рік. Вивчити "набір туриста" за 2 тижні. Та пройти експрес-курс для початківців всього за три місяці. Ваша компанія може отримати працівників, готових вести міжнародні перемовини та представляти вашу компанію на міжнародних виставках всього за декілька місяців.      

ЯК ЦЕ МОЖЛИВО?

По-перше, ми - єдина компанія, яка надає послуги вивчення мови за цільовим направленням.

По-друге, політика нашої компанії ключає принцип Responsive Teaching, що значає "відповідальне навчання" і повністю відображає наше відношення до роботи.

Навчання відбувається за міжнародними стандартами, та відповідає вимогам Кембриджського та Оксфордського університетів. Як доказ тому, відразу після закінчення наших курсів, наші студенти можуть здати міжнародні тести та отримати високі результати.

Зявдяки особливій подачі інформації, спонукаємо до активного діалогу і природного сприйняття нового матеріалу.  

Для кожного студта ми створюємо персональний електронний кабінет, де він/вона можуть користуватися навчальними матеріалами, повторювати та закріплювати вивчене, мати доступ до нових розробок і методик. 

Добираємо максимально ефективний формат навчання для людей з будь-яким рівнем володіння мовою («з нуля» і далі), працюємо з дітьми, підлітками та дорослими.

ЯК ПОБУДОВАНА ПРОГРАМА? 

Якісно оволодіти іноземною неможливо, виділяючи лише якийсь один компонент. Навіть звичайна розмова включає два аспекти: говоріння та слухання. Саме тому принцип «розвиваємо розмовну» або подібні йому,котрі базаються лише на говорінні, дають тимчасові успіхи, а всі навики забуваються, я тільки зникає практика спілкування, а тоді приходиться вивчати заново.

Наша навчальна програма націлена на формування одразу 4 головних навичок: говоріння, слухання, письмо, читання. 

Ви розвиватимете їх паралельно і матимете комплексні компетенції.

Після успішного проходження кожного із курсів Ви отримаєте сертифікат від Вінницької торгово-промислової палати, або ж зможете отримати Кембриджські або Оксфордські сертифікати (IELTS, TOEFL, PET, FCE, CAE), додатково здавши відповідні тести у нас або у наших компаній-партнерів.

 

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ: 

ВАРІАТИВНІСТЬ НАВЧАННЯ (індивідуальне, групове, корпоративне, онлайн та дистанційне вивчення мови)

ІНТЕНСИВНА РОБОТА НА ЗАНЯТТІ (мінімум самостійних домашніх завдань)

КОМПАКТНІ ГРУПИ ( 6 – 7 людей)

СУПРОВІД ВИКЛАДАЧІВ З ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ОСВІТОЮ (Delta - Cambridge, CELTA - Cambridge, TKT - Cambridge, IELTS - Cambridge, TESOL - International Association, BEC- Cambridge)

ПІДГОТОВКА ДО НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ (супровід абітурієнтів під час вступу, проведення профорієнтаційної роботи, допомога із листуванням, аудит і підготовка документів для подання у навчальні заклади, фахова підтримка для отримання візи і уникнення відмов)

БІЗНЕС-КУРС (вивчання бізнес-лексики та практика застосування в ситуаціях, наближених до реальних) 

НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ (вивчення з орієнтацією на вашу сферу діяльності та найактуальніші ситуації, котрі виникають у вашому діловому середовищі)

SPEAKING CLUB З НОСІЄМ МОВИ

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ (організація командних навчань для колективу компанії) 

ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗНАНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ЯКІСНІ ПЕРЕКЛАДИ В2В (УСНИЙ, ПИСЬМОВИЙ, СИНХРОННИЙ)


         Розширюйте свої можливості разом з нами,

         Компанія «White Collar»