Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822

 

         

        Першою метою до створення школи англійської мови «White Collar” в Вінниці була розроблена унікальна методика, а за нею і бізнес-курс англійської, аналогів якому в місті не було, та і немає досі.
          
         Сьогодні це повноцінна, зріла школа іноземних мов в Вінниці. Ми закриваємо потребу у вивченні мови будь-якого рівня для дорослих та дітей, а також бізнес-курс та мова за професійним спрямуванням. Крім того, пропонуємо ряд послуг, зокрема:

- переклад по багатьох топових мовних групах
- підготовка до навчання за кордоном
- Speaking Club з носієм мови
- корпоративне навчання
- різні тематичні заходи, що покращать ваші знання та навички

 

                                       ПЕРЕВАГИ ШКОЛИ “White Collar”

1. Унікальна методика
Більше деталей про розроблену методику та в чому вона полягає можна прочитати в п.м. "Наша методика".


2. Індивідуальний підхід
   Ми пропонуємо вам пройти тест на знання мови, щоб ви розпочали/продовжили навчання за програмою відповідного рівня. Таким чином, ви вивчатимете мову у колі студентів з тим самим рівнем знань. 3. Бізнес-курс
   Курс для тих, кому потрібно спілкуватись з партнерами, постачальниками та розвивати свій бізнес. Бізнес-курс допоможе просувати вашу справу, таким чином примножуючи капітал. Ми створили наближені ситуації до тих, що виникають під час робочого процесу, тому під час занять ви не тільки поповните свій словниковий запас, а й застосуєте нові знання на практиці.

4. Корпоративне навчання
   Навчимо ваш колектив, на вашій території та відповідно до специфікації роботи. 

5.Вивчення мови за професійним спрямуванням.
    Розроблена програма англійської мови згідно Вашої спеціальності. 

 

6.Зручне географічне розташування.
   Школа «White Collar» знаходиться в самому центрі м.Вінниця. Тому, вчитись у нас комфортно студентам з будь-якого району Вінниці

 

 

 

 

Володіння англійською мовою принесе Вам багато користі: нові знайомства, можливості, особистий та професійний ріст. Якщо говорити про використання мови для пошуку партнерів, постачальників, клієнтів, нових джерел професійного зростання, то можна навіть порахувати, що це принесе Вам у грошовому еквіваленті. І, звичайно, знання англійської мови послужить Вам для задоволення Ваших особистісних та соціальних потреб.

         

Після успішного проходження кожного із курсів Ви отримаєте сертифікат від Вінницької торгово-промислової палати, що підтверджує рівень володіння мовою.

 

 

 

 

         Розширюйте свої можливості разом з нами,

         Компанія «White Collar»

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС: