Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822  +38 (067) 56-25-491

Корпоративне навчання

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ: ЩЕ ОДИН «ПЛЮС» ВАШОЇ КОМАНДИ

Знання англійської мови усіма представниками колективу — безумовна вигода на конкурентному полі. Згодні? 

 

 

Живе спілкування з партнерами,  вміння орієнтуватися в діловій документації і листуватися онлайн, читати  сучасну бізнес-літературу в оригіналі, можливість проводити ділові перемовини без допомоги перекладачів, брати участь у міжнародних виставках, семінарах, конференціях — це лише мала частка того, що буде доступне Вашій команді після закінчення «Корпоративного курсу англійської». Колегам можна буде делегувати те, на що раніше витрачалися Ваші додаткові ресурси.

Прихований бонус — ефект «team building», котрий виникає під час тривалої взаємодії між колегами і спільного відвідування ними занять. 

Ви побачите, як зміняться відносини у команді завдяки неформальному спілкуванню у «студентській» атмосфері.

 

 

ЧОМУ МИ?

 

 

ЯК РОЗПОЧАТИ?

Складіть список тих працівників компанії, яким необхідно поліпшити рівень володіння англійською. Ми проведемо для них тестування, розподілимо на міні-групи і складемо індивідуальну навчальну програму зі зручним графіком, який би не заважав основній трудовій діяльності і водночас міг би дати реальний вимірюваний результат за конкретний проміжок часу. 

ЯКИМ ЧИНОМ БУДЕ ПРОХОДИТИ НАВЧАННЯ? Наша місія — створити комфортні умови для кожного, тому формат буде цілком залежати від Ваших побажань. Зручно безпосередньо на підприємстві? Ок! Наші викладачі приїздитимуть до Вас! 

Готові відрядити колег на курси? Ми будемо чекати їх у наших аудиторіях.

Немає часу на дорогу туди-назад? Ми організуємо дистанційне навчання для Вашої команди!

Обирайте самі, а ми допоможемо зробити процес продуктивним, легким і цікавим!

 

Розширюйте свої можливості разом з нами,

         Компанія «White Collar»