Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822  +38 (067) 56-25-491

Навчання за кордоном

 Stage Up навчання за кордоном

 

 Починаючи з 2018 р., компанія "White Collar" стала офіційним предствником компанії "Stage Up" у місті Вінниця. Тепер якісне навчання стало ще доступнішим!

Stage Up – це освітня компанія, яка існує, щоб допомагати та супроводжувати студентів та їх батьків протягом нелегкого процесу вступу до іноземних університетів,

організації поїздок на мовні курси, а також інших видів освітніх програм за кордоном.

Усі наші співробітники мають досвід навчання за кордоном, тому ми точно знаємо, з якими труднощами та питаннями стикаються ті, хто хоче поїхати на навчання за кордон. І ми разом з вами крок за кроком їх долаємо, беремо всі турботи на себе, а вам залишається лише обрати, куди і на яку програму ви хочете поїхати.

Ми допоможемо вам зробити правильний вибір серед великої кількості навчальних закладів та країн, з урахуванням ваших побажань, академічних прагнень та фінансових очікувань. Ви зможете поставити нам безліч запитань і одержати своєчасні та кваліфіковані відповіді. З нами ви можете бути впевненими, що поїдете на програму вашої мрії!

Професіоналізм та любов наших співробітників до своєї роботи підтверджені міжнародними акредитаціями від таких організацій як ICEF і Arccom`s , а також теплими відгуками наших студентів та їх батьків. Обравши Stage Up своїм провідником у світі освіти за кордоном, у вас з’явиться турботливий друг та помічник.

Країни:
 Великобританія  США  Канада  Китай
 Мальта

 Німеччина

Швейцарія  Іспанія
 Чехія  Нідерланди  Ірландія  Кіпр