Бізнес-курс англійської мови - "Sky Park", оф. 3.405 (5 поверх)  +38 (093) 78-57-822  +38 (067) 56-25-491

Відгуки

Скласти іспит з англійської мови на відмінно і при тому підготуватись до нього лише за 2 місяці стало для мене реальністю у яку я і досі неможу повірити.
Раджу усім саме ці курси англійської мови, де спеціально для тебе обирають індивідуальну програму, творчий підхід та звісно ж тут панує неймовірна атмосфера ✨
Окремо хочу висловити свою вдячність Вікторії, яка просто майстер своєї справи!
Можна ще безліч писати хорошого про цю школу але варто лише один раз побувати тут, і ви все самі зрозумієте!

Natasha
5 січня 2021

Займалася на курсі з підготовки до екзамену IELTS. Курс структурований, дізналася багато речей, які допомогли мені здати тест навіть краще ніж очікувала. Окрім того мій рівень англійської значно підвищився. Уроки проходять виключно англійською, що спочатку може здаватися важким, але зрешту прекрасно покращує як говоріння, лексичний запас так і слухання. Дякую за курс!

Юлія
30 червня 2020

Дуже хороша школа з приємними і професійними викладачами. Навчаючись тут підвіщив рівень англійської, що мені дуже допомогло у роботі. Особливо цікаво тут проводиться тестування рівня знань - різноманітні тести з граматики, читання, розмови. Буду рекомендувати школу White Collar своїм знайомим.

Сергій
13 травня 2020

Прекрасна школа! За той час, що навчався тут, відчутно підняв рівень англійської. Чудовий підхід до занять. Кожне заняття це повний комплаєнс між викладачем та учнем, так як працюють фахівці в своїй справі. Окремо, хочу виділити свого викладача - Анастасію. Пречудова у викладацькій справі, Анастасія, та хто може навчити і легко сприйняти матеріал. Рекомендую!

Вячеслав
28 листопада 2019

Мені пощастило із вибором навчатись у White Collar. На уроках багато цікавих, нових, ефективних методик для успішного навчання, індивідуальний підхід. У результаті процес навчання цікавий, ефективний і захоплюючий. Учителі професіонали. Велика подяка учительці Анастасії за поради у навчанні і наполегливість, на початку навчання мій рівень був дуже низький. Своїм результатом пишаюсь, зараз можу без труднощів на англійській мові: переглядати фільми, читати статті, відвідувати івенти. Рекомендую навчатись у White Collar знайомим.

Іван
3 липня 2019

Вітаю всіх спраглих до нових знань та незвіданих мовних відкриттів!
Моє ім'я Владислав Пирогов і я дуже волію поділитися з Вами своєї історією навчання в мовній школі "White Collar".
Часто трапляється, що вивчення іноземної мови багато хто з нас відкладає на потім, а потім повертається до цього питання лише коли дуже припече!
Так сталося і зі мною, оскільки виникла гостра потреба підтягнути англійську напередодні загальнодержавного іспиту для вступу на магістратуру.
Мій друг порадив мені мовну школу (це була тепер вже така рідна "White Collar" ?) і я відвідавши разом з ним одне із занять твердо вирішив, що це саме те, що я так довго шукав!
Знаєте, я довий час був у пошуках ефективного та доступного у всіх аспектах мовного стартапу, де б мене по-справжньому могли зацікавити методикою викладання та людиноцентризмом у підходах до навчання!
І я мегазадоволений тим, що креативних та мегапрофесіональних людей, що сповідують такі гуманістичні цінності мені вдалося відшукати!

II. Що вирізняє "White Collar" з-поміж сотень інших?

Передусім, закцентую увагу на тому, що мене найбільше вразило.
Отож перевагами та козирями школи є те, що тут:
1) Ваш час цінують, а тому графік та інтенсивність занять вибудовуються з огляду на Ваші запити та суб'єктивну спроможність їхнього відвідування.
2) Ваші інтереси щодо вивчення мови, безумовно, є пріоритетними.
3) Викладачі ладні враховувати індивідуальні потреби кожного та будувати програми зважаючи на зацікавленість певним аспектом іноземної мови.

Тут зазначу, що моя ситуація була досить специфічною та певною мірою унікальною для самої Школи, оскільки часу на мовний марафон в мене було всього-на-всього 21 день.
А точок максимуму було хоч греблю гати: професійна правнича термінологія, основи граматичної грамотності, читання...
Але ж ставлення наставника до справи вирішує все! І той максимум завдяки терплячості та ентузіазму ідейного натхненника Школи - Вікторії Юріївни Цимбалюк. Вікторіє Юріївно, Ви просто надзвичайні! Вчитися мови в Вас було надзвичайно захопливим та унікальним квестом!

III. А що ж на фініші?

Про ефективність вивчення мови, все ж, я вважаю слід оцінювати за результатами випускників.
Ви мені скажете, що це надто прагматичний підхід. Можливо, та він я лакмусовим папірцем дієвості команди, до рук якої Ви потрапили.
Своїм результатом я, без зайвої скромності, дуже пишаюся, оскільки завдяки пройденому експрес-курсу та експрес-навчанню я зміг втілити в життя свою мрію і вступив на програму магістеріуму до омріяного Університету за державним замовленням (простіше кажучи, став студентом, весь період студіювання якого профінансовано державою, спрощено - вступив на бюджет)!!!

IV. Резюме (замість промо)

Раджу всім, хто цінує свій час, хто має амбітну мету і бажання самореалізуватися в професійному напрямку (без опанування іноземної мови, - це просто unreal), кому потрібен індивідуальний підхід до навчання та турботливий ментор, - Вам до школи "White Collar"!!!

Владислав Пирогов
15 вересня 2018

Відмінна школа для вивчення англійської мови. За рік навчання у "White Colla" я досить впевнено можу спілкуватись та самостійно здав екзамени з англійської в університеті, що досить важливо для мене.Я радий, що розпочав навчатись саме у "White Collar".

Георгій
6 серпня 2018

Чудові курси! Для мене найважливіше, щоб бажання вивчати мову зростало. Саме тут так і відбувається, цікаво займатися і підвищувати свій рівень. Уроки дуже різнопланові і проходять на одному диханні за що дуже дякую пані Вікторії. Всім, у кого мета впевнено використовувати англійську мову у діловому спілкуванні, дуже раджу “White Collar”.

Юлія
19 липня 2017

Вікторія – чудовий викладач! Подає матеріал чітко, цікаво та зрозуміло. Розумна, уважна до кожного, сповнена ідей, з гарним почуттям гумору. Бажаю ще більше натхнення та сил, здібних учнів та найкращих перспектив!

Ірина
19 червня 2017

Before beginning of my study with Victoria I didn't know some English words. Now I can speak with my son-in-law from Australia. I am thankful Victoria for my experience.

Ігор
2 січня 2017

Вікторія - професіонал своєї справи!
В організації, де я працюю, створена група корпоративного навчання, тому вимоги до викладача були досить високі. Враховуючи специфіку діяльності, програма навчання підбиралась викладачем спеціально для нас. За короткий термін я і мої колеги значно підвищили свій рівень "економічної" англійської мови, що дало нам можливість брати участь у семінарах і тренінгах британських лекторів і розуміти їх без синхронного перекладу.
Хто ще не знає англійської, Вам обов'язково сюди! ;)

Маріна
29 грудня 2016

Ці курси були для мене надзвичайно цікавими, насиченими, корисними, а головне дали необхідний результат! Індивідуальний підхід до кожного студента, навіть займаючись у групі. Приємна та дружня атмосфера. А найбільше мене підкорив викладач, настільки професійно і завзято ставиться до своєї роботи! Вікторія, Вам особлива подяка! Рекомендую усім знайомим

Олена
22 грудня 2016

Залишіть Ваш відгук

28 + 5

犀利士威而鋼在作用機制和臨有效率與副作用相似,但是犀利士有研究證明在服用後36小時內有效,同比與威而鋼, 患者在發生性生活時,提前服用犀利士,能有效緩解性行為時的尷尬